מחיר אשראי רגיל:
1,000.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 3050 איכותי מבית Asus עם זיכרון של 6GB.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | GeForce RTX™ 3050 |
| זיכרון | 6GB |
| חיבורים לספק כוח | ללא |
| סוג זיכרון | GDDR6 |
| ממשק זיכרון | 96bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | OC mode : 1537 MHz (Boost Clock) |
| מסכים | חיבור לעד 3 מסכים |
| יציאות HDMI | 1 |
| יציאות Display Port | 1 |
| יציאות DVI-D | 1 |
| דרישת ספק כוח | 450W |
| מידות | 182x 69 x 40 mm |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 4.0 |
| קישור לאתר היצרן | https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/asus/rtx3050-o6g-lp-brk/ |