מחיר אשראי רגיל:
285.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח איכותי מבית SilverStone בהספק של 700W ונצילות של 80Plus.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | SilverStone |
| הספק ספק כוח | 700W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus |
| מחברי כבלים | x1 24 / 20-Pin motherboard connector |
| סוג מאוורר | Single 120mm silent fan |
| מידות ומשקל | 150x 140x 86mm |
| תכולת החבילה | x1 Power Cord |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן | https://www.silverstonetek.com/en/product/info/power-supplies/ST700P/ |