מחיר אשראי רגיל:
4,390.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
המלאי אזל
| תקופת אחריות | שנה על ידי יבואן רשמי מור לוי טכנולוגיות בע"מ |
|---|---|
| גודל מסך באינצ' | 16 |
| רזולוציית מסך | 1920×1200 |
| קצב רענון מסך ב HZ | 120 Hz |
| סוג מסך | GLOSSY מבריק |
| מעבד | Intel® Core i7-12700H |
| נפח אחסון | 1TB NVME GEN4 |
| נפח זכרון | 16GB |
| מאיץ גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU 4GB GDDR6 |
| כונן אופטי | ללא |
| מקלדת מוארת | לא |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| מצלמת רשת | 720P |
| יציאת מסך | HDMI |
| חיבור רשת קווי | ללא כרטיס רשת קווי!!! |
| סוג וויי-פיי | Intel® Wi-Fi 6E AX210 (Gig+) Wireless |
| בלוטות | BT 5.3 |
| כניסת USB | USB3 + USB3 type C |
| מסך מגע | לא |
| משקל | 1.8Kg |
| צבע | כסוף |
| קישור לאתר היצרן | https://www.asus.com/in/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-16x-k3605/ |