מחיר אשראי רגיל:
350.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | שנה על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Micro ATX \ Mini ITX |
| תצורה | Mini Tower |
| מפרצי כוננים | 2 : "3.5 Drive Bays |
| חריצי הרחבה | 4 :Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | USB 3.0 \ Earphone/Mic |
| מערכת קירור | :Radiator Compatibility |
| מידות | L=433 W=210 H=420.5mm |
| משקל | 5.85kg |
| קישור לאתר היצרן | https://www.coolermaster.com/en-global/products/td300-mesh/?tab=overview |
| יצרן מארז | Cooler Master |
| סוג מארז | Micro-ATX, Mini ITX |
| צבע מארז | שחור |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm |