מחיר אשראי רגיל:
275.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
מארז מחשב Mid Tower איכותי מבית Antec, המאפשר צפייה של כל חלקי המחשב ובעל תאורת ARGB.
| תקופת אחריות | שנה על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX, micro-ATX, ITX |
| תצורה | Mid Tower |
| מפרצי כוננים | 2/1 (convertible) "3.5" / 2.5 |
| חריצי הרחבה | 7 Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | Power, LED Control Button |
| מערכת קירור | Radiator Support |
| מידות | (DWH) 390X 210X485mm |
| משקל | 5.1Kg |
| קישור לאתר יצרן | |
| יצרן מארז | Antec |
| סוג מארז | ATX, Micro-ATX, ITX |
| צבע מארז | לבן |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |
