מחיר אשראי רגיל:
360.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
קירור איכותי למעבד מבית Noctua, גודל מאוורר 140mm.
| תקופת אחריות | שנה על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן קירור מעבד | Noctua |
| סוג קירור | קירור אוויר |
| גודל קירור | 140mm |
| תושבת | 115X, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| TDP ב Watt | עד ל- 220W |
| גודל מאורר | 140mm |
| מספר מאוררים | 1 |
| מידות | Height (without fan) 165 mm |
| קישור לאתר היצרן | https://noctua.at/en/products/cpu-cooler-retail/nh-u14s/specification |