מחיר אשראי רגיל:
13,900.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5090 איכותי מבית Asus עם זיכרון של 32GB.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מעבד גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 |
| זיכרון | 32GB |
| חיבורים לספק כוח | 1x 12V-2×6 to 4x PCIe 8pin adapter |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 512bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | OC mode: 2580 MHz |
| מסכים | חיבור ל4 מסכים |
| יציאות תצוגה | Yes x 2 (Native HDMI 2.1b), Yes x 3 (Native DisplayPort 2.1b), HDCP Support Yes (2.3) |
| דרישת ספק כוח | 1000W |
| מידות | 348x 146 x 72 mm |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 x16 |
| קישור לאתר היצרן | https://www.asus.com/us/motherboards-components/graphics-cards/tuf-gaming/tuf-rtx5090-o32g-gaming/ |