מחיר אשראי רגיל:
450.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח איכותי מבית Corsair בהספק של 750W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 7 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| הערה חשובה! | שימו לב: ספק כח זה מגיע ללא כבל חשמל. |
| יצרן ספק כוח | Corsair |
| הספק ספק כוח | 750W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | x1 ATX (24-pin) |
| סוג מאוורר | 120mm low-noise cooling fan |
| מידות | 150mm x 86mm x 140mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 750W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |