מחיר אשראי רגיל:
259.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח איכותי מבית Antec בהספק של 650W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 5 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Antec |
| הספק ספק כוח | 650W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | x1 ATX (24-pin) |
| סוג מאוורר | 120mm Silent Fan |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 650W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |
Antec Atom G650 650W 80+ Gold
CircuitShield™ – מערך הגנות תעשייתי מתקדם:
OCP / UVP / OVP / OPP / SCP / OTP / NLO
מאוורר שקט בקוטר 120 מ״מ
כבלים שטוחים (FLAT Cable) לניהול כבלים נוח ואסתטי
Thermal Manager – בקרת מאוורר מתקדמת לניהול חכם של חום ורעש
Active PFC (APFC) – תיקון מקדם הספק אקטיבי ליעילות חשמלית גבוהה
עיצוב מבוסס DC to DC ליציבות מתח משופרת
אחריות ל־5 שנים