מחיר אשראי רגיל:
735.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית Super Flower בהספק של 1200W ונצילות של 80Plus Platinum.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Super Flower |
| הספק ספק כוח | 1200W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Platinum |
| מחברי כבלים | Main Power Connector (20+4)Pin x1 |
| סוג מאוורר | 140mm Dual Ball Bearing Silent Fan |
| מידות | 180mm(L) x 150mm(W) x 86mm(H) |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1200W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן | https://www.super-flower.com.tw/en/products/leadex-platinum-se-1200w#desc_section_2 |