מחיר אשראי רגיל:
527.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח SFX מודולרי איכותי מבית Lian-Li בהספק של 750W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 10 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Lian-Li |
| הספק ספק כוח | 750W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | Motherboard 1×24/20-pin 350mm x1 |
| סוג מאוורר | 92mm FDB Fan |
| מידות | (H) 125mm (D) X 63.5mm (W) X 100mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 750W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |