מחיר אשראי רגיל:
797.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח SFX מודולרי איכותי מבית Lian-Li בהספק של 1000W ונצילות של 80Plus Platinum.
| תקופת אחריות | 10 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Lian-Li |
| הספק ספק כוח | 1000W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Platinum |
| מחברי כבלים | 1x 24/20-Pin motherboard connector (350mm) x1pcs |
| סוג מאוורר | 92mm FDB Fan |
| מידות | (H) 125mm (D) X 63.5mm (W) X 100mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1000W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |