מחיר אשראי רגיל:
1,119.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית Lian-Li בהספק של 1300W ונצילות של 80Plus Platinum.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 10 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Lian-Li |
| הספק ספק כוח | 1300W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Platinum |
| מחברי כבלים | 1x 24/20-Pin motherboard connector (500mm) x1pcs |
| סוג מאוורר | 120mm FDB Fan |
| מידות | (H) 182mm (D) X 86mm (W) X 150mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1300W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |