מחיר אשראי רגיל:
659.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית Kolink בהספק של 1200W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| הערה חשובה! | שימו לב: ספק כח זה מגיע ללא כבל חשמל. |
| יצרן ספק כוח | Kolink |
| הספק ספק כוח | 1200W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | 1x 20+4-pin (600 mm) |
| סוג מאוורר | 120mm FDB |
| מידות | 140x86x150 mm (W x H x D) |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1200W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |