מחיר אשראי רגיל:
689.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית Corsair בהספק של 750W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 10 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Corsair |
| הספק ספק כוח | 750W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | ATX Motherboard (24-pin) – Modular cable 610mm (± 10mm) |
| סוג מאוורר | FDB 140mm |
| מידות | 160mm x 150mm x 86mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 750W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |