מחיר אשראי רגיל:
715.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית Antec בהספק של 850W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| הערה חשובה! | שימו לב: ספק כח זה מגיע ללא כבל חשמל. |
| יצרן ספק כוח | Antec |
| הספק ספק כוח | 850W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | 1 x 24(20+4)pin MB |
| מאוורר שקט | 92mm Silent Fan |
| מידות ומשקל | L=100 W=125 H=63.5 |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 850W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |