מחיר אשראי רגיל:
415.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח איכותי מבית Fsp בהספק של 750W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 5 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | FSP |
| הספק ספק כוח | 750W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | 1x 24(20+4)pin MB |
| מידות | 140x150x86mm |
| מאוורר שקט | HYB fan, 120mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 750W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |