| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| הערה חשובה! | מגיע ללא כבל חשמל! |
| יצרן ספק כוח | DeepCool |
| הספק ספק כוח | 500W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus |
| מחברי כבלים | Main Power Connector (20+4)Pin x1 |
| סוג מאוורר | 120mm Hypro Bearing |
| מידות | 150x140x86mm (W x L x H) |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 650W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |