מחיר אשראי רגיל:
225.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח איכותי מבית Cougar בהספק של 650W ונצילות של 80Plus.
| תקופת אחריות | שנתיים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Cougar |
| הספק ספק כוח | 650W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus |
| מחברי כבלים | CPU 8Pin X1 |
| סוג מאוורר | 120mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 650W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |