מחיר אשראי רגיל:
1,340.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | 3 שנים |
|---|---|
| מק"ט יצרן | 27UL600-W |
| גודל מסך באינצ' | 27" |
| סוגי מחברים | HDMI \ DisplayPort \ Headphone |
| Adaptive Sync Technology | ™AMD FreeSync |
| סוג פנל | IPS |
| בהירות (cd/m²) | 350 |
| זמן תגובה | 5ms |
| רזולוציה | 4K UHD |
| קצב רענון | 60Hz |
| תצורת מסך | שטוח |
| ניגודיות | 1:1000 |
| יחס גובה רוחב | 16:9 |
| רמקולים | ללא |
| VESA | 100×100 |
| צבע | לבן |
| קיצור לאתר היצרן | https://www.lg.com/us/monitors/lg-27ul600-w-4k-uhd-led-monitor |
| יצרן מסך | LG |