מחיר אשראי רגיל:
1,760.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
המלאי אזל
| תקופת אחריות | שנה על ידי יבואן רשמי מור לוי טכנולוגיות בע"מ |
|---|---|
| גודל מסך באינצ' | 15.6 |
| רזולוציית מסך | 1920×1080 |
| קצב רענון מסך ב HZ | UP TO 12GB |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| מעבד | i3-1115G4 |
| נפח אחסון | SSD 256GB M.2 PCIE |
| נפח זכרון | 8GB |
| מאיץ גרפי | Intel UHD Graphics |
| כונן אופטי | ללא |
| מקלדת מוארת | לא |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| מצלמת רשת | 720P |
| יציאת מסך | HDMI |
| חיבור רשת קווי | לא |
| סוג WIFI | 802.11 2X2 AC |
| bluetooth | BT 5.0 |
| כניסות USB | USB3 |
| מסך מגע | לא |
| משקל | 1.68Kg |
| צבע | אפור כהה |