מחיר אשראי רגיל:
1,095.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | חודש על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX |
| תצורה | Mid Tower |
| מפרצי כוננים | 4X2.5"/3.5" Combo Bay |
| חריצי הרחבה | Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | x1 headphone / Microphone |
| מערכת קירור | Radiator Support (Top) |
| מידות | 285X450X446mm |
| משקל | 11.9 Kg |
| קישור לאתר יצרן | https://www.asus.com/motherboards-components/cases/tuf-gaming/tuf-gaming-gt502-plus/techspec/ |
| יצרן מארז | Asus |
| סוג מארז | ATX, Micro-ATX, Mini ITX |
| צבע מארז | שחור |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |
