מחיר אשראי רגיל:
785.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | E-ATX (30.5 x 27.5cm) / ATX / M-ATX / Mini-ITX |
| תצורה | Full Tower |
| מפרצי כוננים | 3 "3.5 |
| חריצי הרחבה | 7+2 Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | USB 3.2 Gen. 2 Type C, USB 3.2 Type A, HD Audio I/O |
| מערכת קירור | Pre-installed Fans Radiator Cooling Support Fan Support |
| מידות | 539x245x537mm |
| משקל | 13.2Kg |
| קישור לאתר יצרן | |
| יצרן מארז | !Be Quiet |
| סוג מארז | ATX, Micro-ATX, Mini ITX, E-ATX |
| צבע מארז | לבן |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |
