מחיר אשראי רגיל:
430.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | שנה על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
| תצורה | Mid Tower |
| מפרצי כוננים | 2 : "2.5/"3.5 (COMBO) Drive Bays |
| חריצי הרחבה | 7 :Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ RGB Controller |
| מערכת קירור | :Radiator Compatibility |
| מידות | L=500 W=223H=475mm |
| משקל | 8.7kg |
| קישור לאתר היצרן | https://www.coolermaster.com/en-global/products/masterbox-pro-5-argb-2021/?tab=tech_spec |
| יצרן מארז | Cooler Master |
| סוג מארז | ATX, Micro-ATX, Mini ITX, E-ATX |
| צבע מארז | שחור |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |