מחיר אשראי רגיל:
420.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | שנה על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Mini ITX |
| תצורה | Mini Tower |
| מפרצי כוננים | 2 : "3.5 Drive Bays |
| חריצי הרחבה | 3 :Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | Earphone/Mic \ USB 3.2 |
| מערכת קירור | :Radiator Compatibility |
| מידות | L=360 W=185H=274mm |
| משקל | 5.93kg |
| קישור לאתר היצרן | https://www.coolermaster.com/en-global/products/masterbox-nr200p/?tab=tech_spec |
| יצרן מארז | Cooler Master |
| סוג מארז | Mini ITX |
| צבע מארז | לבן |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm |