מחיר אשראי רגיל:
125.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
קירור איכותי למעבד מבית !Be Quiet, גודל מאוורר 135mm.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן קירור מעבד | !Be Quiet |
| סוג קירור | קירור אוויר |
| גודל קירור | 135mm |
| תושבת | 775, 115X, 1200, 1366, 2011, 2066, AM2, AM3+, AM4, FM1, FM2 |
| גודל מאורר | 135mm |
| TDP ב Watt | עד ל- 160W |
| מידות | 137x165x87mm |
| קישור לאתר היצרן |