מחיר אשראי רגיל:
140.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
קירור איכותי למעבד מבית Zalman, גודל מאוורר 120mm, עם תאורת ARGB.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן קירור מעבד | Zalman |
| סוג קירור | קירור אוויר |
| גודל קירור | 120mm |
| תושבת | 115X, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| TDP ב Watt | עד ל- 180W |
| תאורה | ARGB |
| גודל מאורר | 120mm |
| מידות | 122x 76 x 157(H)mm |
| קישור לאתר היצרן |