מחיר אשראי רגיל:
110.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
קירור איכותי למעבד מבית CoolerMaster, גודל מאוורר 120mm, עם תאורת ARGB.
| תקופת אחריות | שנה על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן קירור מעבד | Cooler Master |
| סוג קירור | קירור אוויר |
| גודל קירור | 120mm |
| תושבת | 115X, 1200, 1366, 1700, AM4, AM5 |
| TDP ב Watt | עד ל- 180W |
| מידות | 102x 85 x 136 mm / 4.0 x 3.2 x 5.3 inch |
| קישור לאתר היצרן | https://www.coolermaster.com/en-global/products/hyper-411-nano-argb/?tab=tech_spec |