מחיר אשראי רגיל:
300.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח איכותי מבית Lian-Li בהספק של 750W ונצילות של 80Plus Bronze.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Lian-Li |
| הספק ספק כוח | 750W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Bronze |
| מחברי כבלים | Motherboard 1×24/20-pin 600mm x1 |
| סוג מאוורר | 135mm HYB Fan |
| מידות | (H) 150mm (D) X 86mm (W) X 150mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 750W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |