מחיר אשראי רגיל:
1,640.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח איכותי מבית Fsp בהספק של 700W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 5 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| הערה חשובה! | מגיע ללא כבל חשמל! |
| יצרן ספק כוח | FSP |
| הספק ספק כוח | 700W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | ATX 24 Pin X1 |
| סוג מאוורר | Dual ball bearing fan, 40 mm |
| מידות | 150x 190 x 86mm |
| תכולת החבילה | Retail – קופסה |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |