מחיר אשראי רגיל:
699.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית Super Flower בהספק של 1300W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 5 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Super Flower |
| הספק ספק כוח | 1300W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | 20+4Pin One Cable (600mm) |
| סוג מאוורר | 14cm FDB FAN |
| מידות | 150mm(L) x 150mm(W) x 86mm(H) |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1300W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן | https://www.super-flower.com.tw/en/products/leadex-iii-ge-1300w-atx-31-wh-20240810002325 |