מחיר אשראי רגיל:
1,525.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית Super Flower בהספק של 1600W ונצילות של 80Plus Platinum.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Super Flower |
| הספק ספק כוח | 1600W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Platinum |
| מחברי כבלים | 20+4Pin One cable (600mm) |
| סוג מאוורר | 140mm Two-Ball Bearing Fan |
| מידות | 220mm(L) x 150mm(W) x 86mm(H) |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1600W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן | https://www.super-flower.com.tw/en/products/leaedex-platinum-1600w#desc_section_2 |
Super Flower Leadex 1600W
