מחיר אשראי רגיל:
910.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח SFX מודולרי איכותי מבית SilverStone בהספק של 1000W ונצילות של 80Plus Platinum.
| תקופת אחריות | 5 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | SilverStone |
| הספק ספק כוח | 1000W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Platinum |
| מחברי כבלים | 1x 24 / 20-Pin motherboard connector |
| סוג מאוורר | Silent 92mm FDB fan |
| מידות | 125mm (W) × 63.5mm (H) × 100mm (D) |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1000W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן | https://www.silverstonetek.com/en/product/info/power-supplies/ex1000r_pm/ |