מחיר אשראי רגיל:
545.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית SilverStone בהספק של 850W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| הערה חשובה! | מגיע ללא כבל חשמל! |
| יצרן ספק כוח | SilverStone |
| הספק ספק כוח | 850W |
| מחברי כבלים | x1 24 / 20-Pin motherboard connector (600mm) |
| סוג מאוורר | Silent 120mm FDB fan |
| מידות | L=140 W=150 H=86 |
| תכולת החבילה | Power Cord x 1 |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן | https://www.silverstonetek.com/en/product/info/power-supplies/DA850Gold/ |
