מחיר אשראי רגיל:
2,350.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית Corsair בהספק של 3000W ונצילות של 80Plus Platinum.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 10 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Corsair |
| הספק ספק כוח | 3000W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Platinum |
| מחברי כבלים | 1x ATX Motherboard 24-pin 610mm (± 10mm) |
| סוג מאוורר | 140mm Dual Ball Bearing |
| מידות | Height: 86mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 3000W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |