מחיר אשראי רגיל:
1,080.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח SFX מודולרי איכותי מבית Corsair בהספק של 1000W ונצילות של 80Plus Platinum.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 7 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Corsair |
| הספק ספק כוח | 1000W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Platinum |
| מחברי כבלים | 1x ATX (24 pin) cable 300mm (± 10mm) |
| סוג מאוורר | 92mm Fluid Dynamic Bearing |
| מידות | Length: 100mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1000W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |