מחיר אשראי רגיל:
489.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית Cooler Master בהספק של 850W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 5 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| הערה חשובה! | שימו לב: ספק כח זה מגיע ללא כבל חשמל. |
| יצרן ספק כוח | Cooler Master |
| הספק ספק כוח | 850W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | X1 חיבורי 12VHPWR |
| סוג מאוורר | 120mm fan |
| מידות ומשקל | L=160 W=150 H=86 |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 850W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן | https://www.coolermaster.com/en-global/products/mwe-gold-850-v2-atx3-ready/?tab=tech_spec |