מחיר אשראי רגיל:
540.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית 1StPlayer בהספק של 1000W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 5 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | 1StPlayer |
| הספק ספק כוח | 1000W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | Main Power Connector 24-pin x1 |
| סוג מאוורר | 120mm FDB |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1000W |
| מידות | 140x 150 x 86 mm |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |