מחיר אשראי רגיל:
2,195.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| גודל מסך באינצ' | 27" |
| סוגי מחברים | 1x DisplayPort 1.4 (DRR for Microsoft Windows) (Supports 2 x QHD 120Hz 8 bit) |
| סוג פנל | IPS Black Technology |
| בהירות (cd/m²) | 350cd/m2 (typical) |
| זמן תגובה | 8ms (Normal) |
| רזולוציה | 2560X1440 QHD |
| קצב רענון | 120Hz |
| תצורת מסך | שטוח |
| ניגודיות | 1:1000 |
| יחס גובה רוחב | 16:9 |
| רמקולים | ללא |
| VESA | 100X100 |
| צבע | כסוף |
| קישור לאתר היצרן | |
| יצרן מסך | Dell |



יציאות וחריצים:
1. חריץ נעילת אבטחה (מבוסס על Kensington Security Slot™)
2. מחבר חשמל
3. HDMI (HDCP 1.4) (תומך בעד QHD 2560 x 1440 120Hz TMDS, VRR כמפורט ב-HDMI 2.1)
4. DisplayPort 1.4
5. נעילת מעמד
6. DisplayPort 1.4 (יוצא)
7. יציאת Thunderbolt™ 4 במורד (15W) לשרשור דייזי
8. יציאת Thunderbolt™ 4 במעלה הזרם (וידאו + נתונים). מצב חלופי עם DisplayPort 1.4, אספקת חשמל עד 90W.
9. יציאת USB Type-C במעלה הזרם (נתונים בלבד) (SuperSpeed USB 10 Gbps, USB 3.2 Gen 2)
10. יציאת 2x USB Type-A במורד הזרם (SuperSpeed USB 10 Gbps, USB 3.2 Gen 2)
11. יציאת שמע
12. יציאת USB Type-A במורד הזרם (SuperSpeed USB 10 Gbps, USB 3.2 Gen 2)
13. יציאת RJ45
14. יציאת USB Type-A במורד זרם (SuperSpeed USB 10 Gbps, USB 3.2 Gen 2) עם טעינת מתח BC1.2
15. יציאת USB Type-C במורד זרם (SuperSpeed USB 10 Gbps, USB 3.2 Gen 2) עם טעינת חשמל (15W)
כבלים כלולים:
1. כבל חשמל
2. כבל DisplayPort 1.4 – 1.8 מ'
3. כבל USB Type-A ל-USB Type-C Gen 2 – 1.0 מ'
4. כבל Thunderbolt™ 4 – 1.0 מ'
