מחיר אשראי רגיל:
2,930.00 ₪ המחיר המקורי היה: 2,930.00 ₪.2,790.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 2,790.00 ₪.
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן מסך | Gigabyte |
| גודל מסך | "31.5 |
| רזולוציה | 3840×2160 – 4K UHD |
| פאנל | OLED, QD-OLED |
| קצב ריענון | 240Hz |
| זמן תגובה | 0.03ms |
| תצורת מסך | 16:9 |
| בהירות מסך | 250cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1000 nits (Typ, HDR APL 3%) |
| רמקולים מובנים | 5W x 2 |
| חיבורי מסך | 2x HDMI 2.1 |
| תכונות מסך | :HDR Support :VESA Certified ClearMR :Flicker-free |
| תקן VESA | 100x100mm |
| צבע | שחור |
| מידות | הממדים הפיזיים עם מעמד (רוחב x גובה x עומק) |
| קישור לאתר היצרן |