מחיר אשראי רגיל:
850.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | שנתיים על ידי יבאון רשמי |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX |
| תצורה | Mid Tower |
| מפרצי כוננים | Hard Drive 2.5" – 2 |
| חריצי הרחבה | :Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | USB 3.2 Gen 2 Type-C, USB 3.2 Gen 1 Type-A, Audio in/out |
| מערכת קירור | :Radiator Compatibility |
| מידות | H=506 L=460 W=240 |
| משקל | 10.5kg |
| קישור לאתר היצרן | |
| יצרן מארז | Corsair |
| סוג מארז | ATX, Micro-ATX, Mini ITX, E-ATX |
| צבע מארז | שחור |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |
מארז CORSAIR iCUE LINK 3500X RGB Glass בתצורת Mid-Tower המשלב תכונות ידידותיות עם אסתטיקת זכוכית מדהימה ושלושה מאווררי iCUE LINK RX120 RGB מותקנים מראש. ה-3500X יכול להכיל את רוב הכרטיסים הגרפיים הגדולים, קירורי המעבד, רדיאטורים בגודל 360mm ואפילו לוחות אם E-ATX - מבלי לתפוס את כל שולחן העבודה שלך. ה-3500X תואם ללוחות אם ASUS BTF ו-MSI PROJECT ZERO, ומרחיק את החיבורים והכבלים שלך מהעין.
רכזת ה-iCUE LINK ושלושה מאווררי ה-RX RGB המותקנים מראש הופכים את המארז הזה לפלא מוכן לבנייה בתוך מערכת אקולוגית מהפכנית. ה-iCUE LINK מסיר את העומס בכבלים, והופך את המבנה שלך למופע ראווה אלגנטי.

התאם אישית את מערך הקירור שלך עם מקום ל-10 מאווררים בגודל של עד 120mm, בתוספת אפשרויות מגוונות להרכבה של רדיאטור עד 360mm בצד ובגג.

שם את החיבורים שלך בהישג יד, כולל יציאת USB 3.2 Gen 2 Type-C, כ-2 יציאות USB 3.2 Gen 1 Type-A ושקע שמע/מיקרופון משולב.
