מחיר אשראי רגיל:
530.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | שנה אחת |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Mini ITX |
| תצורה | HTPC |
| מפרצי כוננים | 6 :3.5" Hard Drive |
| חריצי הרחבה | :Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | USB 3.0 \ Earphone/Mic |
| מערכת קירור | Front Fan |
| מידות | 250x 210 x 374 mm |
| משקל | 4.9Kg |
| קישור לאתר יצרן | |
| יצרן מארז | Fractal Design |
| סוג מארז | Mini ITX |
| צבע מארז | שחור |
| תמיכת רדיאטור | 140mm |
