מחיר אשראי רגיל:
535.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | שנה אחת |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
| תצורה | Full Tower |
| מפרצי כוננים | 3 :3.5" Hard Drive |
| חריצי הרחבה | :Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | USB 3.0 \ Earphone/Mic |
| מערכת קירור | Front Fan Radiator Fan |
| מידות | 522x 230 x 520 mm |
| משקל | 10.4KKg |
| קישור לאתר יצרן | https://www.fractal-design.com/products/cases/pop/pop-xl-silent/black-solid/ |
| יצרן מארז | Fractal Design |
| סוג מארז | ATX, Micro-ATX, Mini ITX, E-ATX |
| צבע מארז | שחור |
| תמיכת רדיאטור | 140mm, 280mm, 360mm |
