מחיר אשראי רגיל:
500.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | שנתיים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| תצורה | Mid-Tower |
| מפרצי כוננים | 2 :Internal 3.5" Drive Bays |
| חריצי הרחבה | :Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | USB 3.2 Gen 2 Type-C, USB 3.2 Gen 1 Type-A, Audio in/out |
| מערכת קירור | :Radiator Compatibility |
| מידות | 496mm x 328mm x 484mm |
| משקל | 16.9Kg |
| קישור לאתר יצרן | |
| יצרן מארז | Corsair |
| סוג מארז | ATX, Micro-ATX, Mini ITX |
| צבע מארז | שחור |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |