מחיר אשראי רגיל:
360.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | שנה אחת |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
| תצורה | Mid-Tower |
| מפרצי כוננים | 2 3.5" Hard Drive |
| חריצי הרחבה | :Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ RGB Controller |
| מערכת קירור | Front Fan |
| מידות | 472x 215 x 451 mm |
| משקל | 6.4Kg |
| קישור לאתר יצרן | https://www.fractal-design.com/products/cases/focus/focus-2/rgb-white-tg-clear-tint/ |
| סוג מארז | ATX, Micro-ATX, Mini ITX |
| יצרן מארז | Fractal Design |
| צבע מארז | לבן |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 240mm, 360mm |
