מחיר אשראי רגיל:
620.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | שנה אחת |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
| תצורה | Mid Tower |
| מפרצי כוננים | 2 :3.5" Hard Drive |
| חריצי הרחבה | :Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | USB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מערכת קירור | Front Fan Radiator Fan |
| מידות | 427x210x474mm |
| משקל | 8.7Kg |
| קישור לאתר יצרן | https://www.fractal-design.com/zh/products/cases/define/define-7-compact-light-tempered-glass/white/ |
| יצרן מארז | Fractal Design |
| סוג מארז | ATX, Micro-ATX, Mini ITX |
| צבע מארז | לבן |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 240mm, 280mm, 360mm |
