מחיר אשראי רגיל:
220.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
מארז מחשב Micro Tower איכותי מבית Antec, הבנוי בצורת אקווריום המאפשר צפייה פנורמית של כל חלקי המחשב ובעל תאורת ARGB.
| תקופת אחריות | שנה על ידי יצרן רשמי |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Micro-ATX |
| תצורה | Mini Tower |
| מפרצי כוננים | 1 / 2 2.5" / 3.5" |
| חריצי הרחבה | 4 Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | Power, LED On/Off, 2 x USB 3.0 , Headphone/Mic Combo Jack |
| מערכת קירור | Fan Support |
| מידות | 350X210X392mm (DWH) |
| משקל | 4.43Kg |
| קישור לאתר יצרן | |
| יצרן מארז | Antec |
| סוג מארז | Micro-ATX, ITX |
| צבע מארז | לבן |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 140mm |








