מחיר אשראי רגיל:
4,500.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RX 9070 XT איכותי מבית Sapphire עם זיכרון של 16GB.
ניתן להזמנה מראש
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | Radeon™ RX 9070 XT |
| זיכרון | 16GB |
| חיבורים לספק כוח | 12V-2×6(H++) External Power Connector (3×8-pin power adapter is also included if your PC's Power Supply Unit does not have 12V-2×6) |
| סוג זיכרון | GDDR6 |
| ממשק זיכרון | 256bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | Game Clock: Up to 2520 MHz |
| מספר מסכים שניתן לחבר | 4 |
| יציאות HDMI | 2 |
| יציאות Display Port | 2 |
| דרישת ספק כוח | 750W |
| אורך כרטיס (במ"מ) | L=331 W=129 H=66mm, 3.2 Slot |
| ממשק כרטיס מסך | PCI-Express 5.0 x16 |
| קישור לאתר היצרן | https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-radeon-rx-9070-xt-16g-gddr6 |