מחיר אשראי רגיל:
1,480.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5060 איכותי מבית PNY עם זיכרון של 8GB.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 |
| זיכרון | 8GB |
| חיבורים לספק כוח | 1X8PIN |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 128bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | :Clock Speed :Boost Speed |
| מסכים | חיבור לעד 4 מסכים |
| יציאות HDMI | 1 |
| יציאות Display Port | 3 |
| דרישת ספק כוח | 450W |
| מידות | 280x 120 x 40mm |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 x8 |
| קישור לאתר היצרן | https://www.pny.com/en-tw/geforce-rtx-5060-8gb-models?sku=VCG50608DFXPB1-O |