מחיר אשראי רגיל:
1,200.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ראוטר גיימינג איכותי מבית ASUS במהירות כוללת של עד 6800Mbps, בתקנים 802.11be/ax/ac/a/b/g/n ותמיכה ב-Dual Band.
| תקופת אחריות | 3 שנים, תמיכה ושירות על ידי היבואן הרשמי אסוס ישראל 03-3741339 |
|---|---|
| יצרן נתב | Asus |
| תקן WIFI | WiFi 7 |
| תקן רשת | IEEE 802.11a |
| Product Segment | BE6800 ultimate BE performance : 1032+5764 Mbps |
| קצב נתונים WiFi | WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz): up to 1032 Mbps |
| אנטנה | External antenna x 3; Internal antenna x 1 |
| שידור / קבלה | 2.4GHz 3×3 |
| מעבד | 2.6GHz quad-core processor |
| זיכרון | 256MB Flash and 1 GB RAM |
| Boosts Speed | OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) |
| פעולת תדר | 2.4 GHz |
| מצב הפעלה | Wireless Router Mode |
| חיבורים ויציאות | 1x 10G for WAN/LAN, 1 x 2.5G for WAN/LAN, 3 x 2.5G for LAN, USB 3.2 Gen1 x1, USB 2.0 Gen1 x1 |
| כפתורים | WPS Button, Reset Button, Power Switch, LED on/off Button |
| הצפנה | AiProtection |
| מחוון LED | WAN x1 |
| מצב משחק | Mobile Game Mode |
| AiMesh | AiMesh |
| חשמל | AC Input : 110V~240V(50~60Hz) |
| תכולת אריזה | RT-BE86U WiFi router |
| קישור לאתר היצרן | https://www.asus.com/networking-iot-servers/wifi-routers/asus-wifi-routers/rt-be86u/ |